Spaa

Eesti spaad

Eestis on suurepärased vee- ja saunakompleksitega spaad, kus lisaks oma meele puhkamisele saad turgutada ka oma keha.

Tallinn Viimsi SPA

Tallinn Viimsi SPA

Väga professionaalne tervisekeskus, kus pakutakse mitmesuguseid tervise- ja heaoluteenuseid ning lõõgastavaid iluhoolduseid. Külalised saavad kasutada saunu, jõusaali, basseinikompleksi ja lastekeskust.

Broneeri
Hestia Hotel Laulasmaa Spa

Laulasmaa Spa

Hestia Hotel Laulasmaa Spa asub Lahepere lahe ääres hotelli liivase eraranna kõrval. Hotellis on heaoluspaa, kus on mitu basseini, 6 sauna, Jaapani vann ja soojendusega lamamistoolid.

Broneeri
Noorus Spa Hotel

Noorus Spa Hotel

Narva-Jõesuus asuvas Noorus Spa hotellis on spaakeskus ja mullivann. Külalised saavad aega veeta hotelli spaakeskuses ja baaris jooki nautides. Kohapeal on võimalik tasuta privaatselt parkida.

Broneeri
Estonia Resort Hotel & Spa

Estonia Resort Hotel Spa

Estonia Resort Hotel & Spa hotellil on väliterrassiga spaa, kus on mullivann, erinevad saunad, sisebasseinid, basseinibaar ning mitmesuguste treeninguvõimalustega aktiivne spaa-ala.

Broneeri

Kalev Spa Hotell & Veekeskus

Kalev Spa

Kalev Spas on Eesti üks suurimaid siseruumides asuvaid veekeskusi, kus on ainulaadne 8 rajaga 50-meetrine bassein, veeliumäed, lastebasseinid, lõõgastav massaažibassein ning saunad.

Broneeri
Meresuu Spa & Hotel

Meresuu Spa & Hotel

Hotelli spaakeskuses on 7 sauna ning 8 eri vanni ja basseini, spordi- ja tervisekeskus, kus pakutakse tervise- ja iluprotseduure. Esimesel korrusel asub baar ja külalised saavad einestada restoranis Meloodia.

Broneeri
AQVA Hotel & Spa

AQVA Hotel & Spa

Aqva spaas on kuus erinevat basseini. Saunakeskuses on seitse sauna, sealhulgas aroomi-aurusaun, soolasaun ja infrapunasaun. Lisaks on keskuses külmaveebassein. Hotellis on restoran Fiore ja sohvabaar Fresco.

Broneeri
Pühajärve Spa & Puhkekeskus

Pühajärve Spa

Pühajärve Spa & Puhkekeskus on ümbritsetud kauni pargiga ning asub 2 maalilise järve vahel kuurortlinna Otepää läheduses. Spaa-alal on suur bassein ja jõusaal, lisaks on saadaval massaažid ja iluhooldused.

Broneeri

Spaade ja hotellide kaart

Booking.com