Tartu

Majutus Tartus

Otsid ööbimisvõimalust heade mõtete linnas Tartus? Tutvu allolevate võimalustega ning vali sulle sobiv majutusasutus, olgu selleks hotell, kodumajutus, või isegi hostel.

Hotell

Hotellid

Tartu hotellid - nii odavad kui ka kallimad.

Vali hotell
Kahekordse voodiga hostel

Hostelid

Soodsa majutusega populaarsed Tartu hostelid.

Vali hostel
Puhkemaja

Puhkemajad

Puhkemajad Tartumaal ja Peipsi järve ääres.

Vali puhkemaja
Spaa

Spaad

Eesti populaarseimad ja suurimad Tallinnas asuvad spaad.

Vali spaa

Hotell Tartu

Hotell Tartu

Otse bussijaama vastas asuv hotell, mille tubades on klassikaline sisekujundus ja vaipkattega põrandad. Ööpäevaringne vastuvõtt, tasuta parkla, suurepärane asukoht.

Broneeri
Hotell Dorpat

Hotell Dorpat

Konverentsikeskuse ja spaaga kolmetärnihotell, mis asub Emajõe kaldal. Tubades privaatne dušiga vannituba. Hotellis asub restoran, kus saab nautida Euroopa roogasid.

Broneeri
Hotell Draakon

Hotell Draakon

Tartu vanalinnas Raekoja platsil asuv hotell, kus on barokkstiilis restoran ja laia õllesortide valikuga õllekelder. Soovi korral saavad külastajad kasutada ka sauna.

Broneeri
V Spa

V Spa

V Spaa- ja Konverentsihotell asub samuti Tartu kesklinnas. Hotellis on spaakeskus ja restoran. Kõigis tubades on privaatsed vannitoad, mõnedes ka istumisnurgad.

Broneeri

Herne kodumajutus

Herne kodumajutus

Antud kodumajutus asub Tartu südames botaanikaaia ja lauluväljaku lähedal. Tubadel on ühine vannituba ning majas on ühisköök, kus saab soovi korral tellida hommikusööki.

Broneeri
VIIVE KONI kodumajutus

VIIVE KONI kodumajutus

Tasuta WiFi-ühenduse, oma grillimisala ja terrassi ning eraparklaga kodumajutus asub Tammelinna linnaosas. Kesklinna ja suuremate vaatamisväärsusteni on umbes 3 km.

Broneeri
OldTown Tartu Apartments

OldTown Tartu Apartments

Tartu vanalinnas kohe Tartu Ülikooli kõrval asuvad külalistekorterid, milles on telerid, privaatsed vannitoad ja kõige vajalikuga köögid.

Broneeri
City Inn Apartments

City Inn Apartments

City Inn külaliskorterid asuvad Tartu kesklinnas, Emajõest vaid paarisaja meetri kaugusel. Igas korteris olemas nii kööginurk kui istumisnurk, aga ka privaatne vannituba.

Broneeri

Tartu majutusasutuste kaart

Booking.com